Gå til kommune eller skole

DKS - Hedmark

Turnéorganisasjonen

Postadresse: Just Brochs gt. 13, 2321 Hamar

Besøksadresse: Just Brochs gt. 13, 2321 Hamar

Telefon: 62 59 87 87

E-post:post@turneorg.no

Antall hendelser: 114

Velg dato / Periode
April
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
14
30
31
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
1
2
3
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • Vennersberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • WOUNDSVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • Ener ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Vennersberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • WOUNDSVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Ener ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Vålbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Brandval skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Vålbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • WOUNDSVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Ener ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Finnskogen Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 17. april. 2020
  • Austmarka barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • WOUNDSVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 17. april. 2020
  • Ener ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Fredag 17. april. 2020
  • Flisa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 17. april. 2020
  • Roverud skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Mandag 20. april. 2020
  • Tolga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • WOUNDSVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 20. april. 2020
  • Hamar Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • WOUNDSVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Løten ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Vingelen skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • WOUNDSVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Løten ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Os skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Os skole10 deltakere: 4. trinn

    AVLYST!

Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fåset skole 28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    AVLYST!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • WOUNDSVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Løten ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Dalsbygda skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vinger, Poter & KlørLitteratur
  • Varighet: 45 - 60 minutter
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Kvikne skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Fredag 24. april. 2020
  • Fåset skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Fredag 24. april. 2020
  • Tylldalen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Mandag 27. april. 2020
  • Grue barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. april. 2020
  • Brandval skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Brandval skole81 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    AVLYST!

Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Jara skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Langeland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Solør Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BalansetegningVisuell kunst
  • Varighet: 90-120
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Sønsterud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Marikollen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Skotterud skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • UPRISEN 2020Litteratur
  • Varighet: Egen avtale
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Ajer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Magnor skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Magnor skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Eidskog Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
    Eidskog Montessoriskole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Vennersberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FLAMENCOKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Flisa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Flisa skole235 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Roverud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05
    Roverud skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Os skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 5.-7. trinn.

Produksjonsinformasjon
  • FLAMENCOKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Flisa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Dalsbygda skole15 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 5.-7. trinn.

Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Finnskogen Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vinger, Poter & KlørLitteratur
  • Varighet: 45 - 60 minutter
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Vingelen skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FLAMENCOKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Jara skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Jara skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Austmarka barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45
    Tylldalen skole3 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 5.-7. trinn.

Produksjonsinformasjon
  • FLAMENCOKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Solør Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Sand sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Frydenlund skole230 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Evt kl 11.45 og 12.45 hvis været tilsier innendørs konsert.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Brandval skole81 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Langeland skole362 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn. 

    Ps! Ønskelig at riggen kan stå til dagen etter.


  • 12:00
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Garvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Garvik skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

  • 11:45
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Ydalir skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ENSEMBLE ALLEGRIAMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Sørskogbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Sørskogbygda skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Glommasvingen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ENSEMBLE ALLEGRIAMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Kirkeby oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FLAMENCOKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Grue barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20
    Hernes skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Glommasvingen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FLAMENCOKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Grue barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Marikollen skole286 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn. 

    Ps! Rigg må kunne stå til dagen etter.


Produksjonsinformasjon
  • ENSEMBLE ALLEGRIAMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Hanstad barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FLAMENCOKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Sønsterud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Vestad skole246 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Evt kl 12.00 og 13.00 hvir været tilsier innendørs konsert.

Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20
    Magnor skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55
    Jordet skole 66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

    Klokkeslett satt til 10 min etter at spisepausen starter.

    Eksakt tidspunkt må avtales med utøverne i forkant.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
    Engerdal barne- og ungdomsskole (EBUS)88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

    Klokkeslett satt til 10 min etter at spisepausen starter.

    Eksakt tidspunkt må avtales med utøverne i forkant.


Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55
    Koppang skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

    Klokkeslett satt til 10 min etter at spisepausen starter.

    Eksakt tidspunkt må avtales med utøverne i forkant.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30
    Sollia skole6 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    For 1.-7. trinn.

Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FLAMENCOKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Vålbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
    Vålbyen skole209 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Evt klokka 11.50 og 13.05???

  • 11:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Berger skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

    Klokkeslett satt til 10 min etter at spisepausen starter.

    Eksakt tidspunkt må avtales med utøverne i forkant.


Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FLAMENCOKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Vålbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
    Fagertun skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

    Klokkeslett satt til 10 min etter at spisepausen starter.

    Eksakt tidspunkt må avtales med utøverne i forkant.


Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
    Innbygda skole309 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

    Klokkeslett satt til 10 min etter at spisepausen starter.

    Eksakt tidspunkt må avtales med utøverne i forkant.


Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Osen oppvekstsenter17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

    Klokkeslett satt til 10 min etter at spisepausen starter.

    Eksakt tidspunkt må avtales med utøverne i forkant.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Glommasvingen skole555 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn. 

    Ps! Ønskelig at riggen kan stå oppe disse dagene hvis mulig.


Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35
    Vestre Trysil skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

    Klokkeslett satt til 10 min etter at spisepausen starter.

    Eksakt tidspunkt må avtales med utøverne i forkant.


Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10
    Rena skole252 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For 1.-7. trinn.

    Klokkeslett satt til 10 min etter at spisepausen starter.

    Eksakt tidspunkt må avtales med utøverne i forkant.


Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Uttrykksform
Åpne filter